Contact SGR

SOCIETATEA DE GEOGRAFIE DIN ROMÂNIA

Adresa: Facultatea de Geografie (et.III-camera 309), B-dul Nicolae Balcescu, nr.1, sector 1, Bucuresti

Date fiscale:

IBAN RO 09RNCB0076008122410001, Cod fiscal 5223119

Banca Comerciala Romana, filiala sector 5, Bucuresti

Telefon: 0722.55.99.01
e-mail: geografie@geo-sgr.ro

PREŞEDINTE – Mihai Ielenicz
Mail: gabiiov@vahoo.com
Tel: 0744.901.788

PRIM-VICEPREŞEDINTE – Dan Balteanu – cu mandat B.Ex. SGR
Mail: igar@qeoinst.ro
Tel: 0745.081.687

VICEPRESEDINTI

1. Silviu Negut
Mail: snequt@gmail.com
Tel: 0722.511.802

2. Virgil Surdeanu
Mail: surdeanu@qeoqrafie.ubbclui.ro
Tel: 0744.677.068

3. Pompei Cocean – cu mandat B.Ex. SGR
Mail: pompei@geografie.ubbcluj.ro
Tel: 0744.709.566

4. Eugen Rusu
Mail: eurusu@uaic.ro
Tel: 0744.755.627

5. Dumitru Rus
Mail: dumitrurus@vahoo.com
Tel: 0745.026.878

6. Steluta Dan – Inspector general MECTS
Mail: stelutadan77@yahoo.com
Tel: 0724.267.768

7. Cătălina Serban
Mail: catalinaserban10@yahoo.com
Tel: 0731.497.934

SECRETAR GENERAL – Costin Diaconescu
Mail: geografie@geo-sgr.ro / costin.diaconescu@cdpress.ro
Tel: 0722.559.901

SECRETAR GEN ADJ. – Alexandru Barbulescu
Mail: al.bar@k.ro
Tel: 0722.316.603

TREZORIER – Marian Ene
Mail: ene2466@vahoo.com
Tel: 0726.939.028